+421 907 671 866
tatragrand@tatragrand.sk
O nás

Dovolenky a zájazdy first moment aj last minute od osvedčených CK zo Slovenska aj zahraničia

Ako Cestovná agentúra sme špecialisti na last minute dovolenky, pobytové zájazdy, letenky a first momenty od najväčších cestovných kancelárií. Online aktualizácia voľných miest každé 2 hodiny!!!
Už vyše 12 rokov ponúkame pre Vašu dovolenku zájazdy do celého sveta za tie najlepšie ceny na slovenskom trhu. Dovolenka je neodmysliteľnou súčasťou väčšiny z nás a je na každom, kam sa práve tento rok vydáme na tú svoju dovolenku. Ako každý rok si môžete vybrať z ponuky zájazdov od first minute až po najlacnejšie last minute zájazdy a eurovíkendy. Výhodné zájazdy last minute, tzv. dovolenka na poslednú chvíľu, sú súčasťou každej letnej a zimnej dovolenkovej sezóny. Tento rok sú v ponuke aj super last minute zájazdy s odletom ihneď. Denne sú v ponuke last minute zájazdy od preverených a poistených cestovných kancelárií. Sezóna dovoleniek začala, sledujte ponuku zvýhodnených first moment a last moment zájazdov.

 
Last minute
Široká ponuka luxusných i cenovo dostupných last minute zájazdov do celého sveta. Online aktualizácia voľných miest. Možnosť dopravy na košické letisko z Prešova.
Už viete, kam chcete vyraziť na dovolenku? Alebo sa len rozhliadate a vyberáte? Ponúkame vám zájazdy cestovných kancelárií s odletmi z Košíc, Bratislavy, Popradu, Sliača, Viedne, Budapešti,  Prahy , ale aj z iných miest Európy. Vieme zabezpečiť letenky aj jednosmerné, taktiež prelety medzi destináciami podľa želania klienta. Poznávajte svet prostredníctvom zájazdov za skvelé ceny. Ponúkame vám len to najlepšie.
Máme pre vás romantiku, exotiku, históriu, plavby, dobrodružstvo a „obyčajný relax“ pri mori. Takisto ponúkame lyžovačky, či už na Slovensku,a lebo v Rakúsku, Taliansku, Francúzsku. Stačí si len vybrať a cestovať.
 
Nenašli ste na našich stránkach ponuku, ktorá by vás na prvý pohľad oslovila? Neváhajte a kontaktujte nás. Požadovaný zájazd na mieru Vám radi pripravíme na mieru.Napríklad: Odlet Praha-New York,pobyt Manhatan-ľubovoľný počet dní+auto,prelet New York-Miami,pobyt ľub. Počet dní ,prelet Miami-Rio de Janiero..atď.
 
 
Prevádzkovateľ domén catatragrand.sk a dovolenkalacno.sk je spoločnosťprevádzkujúca CESYS -systém pre cestovky.Sme cestovka špecializujúca sa na predaj Last minute dovoleniek, first minute zájazdov a leteniek nielen do exotických destinácií.
Sme autorizovaným predajcom renomovaných a riadne poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na európskom trhu.
Cena ponúkaných zájazdov a leteniek je rovnaká ako pri nákupe priamo v cestovnej kancelárii.
 
Očkovanie na cesty
Praktické informácie na dovolenku pre cestovateľov. Aktuálne zistíte doporučené očkovanie podľa jednotlivých štátov.
 
Čo je povolené vziať na palubu lietadla
Nové pravidlá EU pre príručné batožiny platia pre všetky lety teda i charterové, ktoré začínajú na letiskách v Európskej únii, nezávisle na tom, aké je cieľové miesto letu. Majte na pamäti, že si so sebou na palubu môžete vziať tekutiny len v obmedzenom množstve.
 
Počasie vo svete
Praktické informácie o počasí vo všetkých lokalitách po celom svete. Nieje nič jednoduchšie, ako si zistiť, aké vás bude čakať počasie v priebehu vašej dovolenky.