Shams Safaga, Egypt, Hurghada, 22.8.2018, All inclusive
Shams Safaga
FM
Termín:
22.8.2018 – 29.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61009238
453 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity


Kategória hotela: ****
Poloha a popis
Hotel se nachází v letovisku Hurghada v klidnější části Safaga u dlouhé písečné pláže, kde je vstup do moře možný i přes molo. V rozlehlé zahradě hotelu se nachází bazén, dětský bazén a hřiště pro děti. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno cca 50 km.
Vybavenie hotela
V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, spa centrum, posilovna, venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, obchod se suvenýry, internetový koutek, prádelna.
Vybavenie izby
Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, satelitní televizí, minibarem, trezorem, telefonem, balkonem nebo terasou.
Stravovanie
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 24 hodin.Čerstvé ovocné šťávy a importované nápoje jsou za poplatek.

Snídaně (07:00-10:00)
Oběd (13:00-15:00)
Večeře (19:00-22:00)
Zmrzlina (16:00-17:00)
Káva, čaj (16:00-17:00)


Bary:
Green bar (lobby bar)
Bar u bazénu
Bar na pláži


Změna složení i časů soft all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Hotel se nachází u písečné pláže, vstup do moře je možný i přes molo. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Bar na pláži v rámci all inxlusive,
Pre deti
Dětský bazén, dětské hřiště.
Šport a zábava
Tenis, stolní tenis,,plážový volejbal, kulečník, minigolf, hotelové animační programy.
Služby v cene
Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, tenis, minigolf, kulečník.
Služby za poplatok
Spa centrum, sauna, masáže, vodní sporty na pláži, internetový koutek, prádelna.

Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
Důležeté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnosť batožiny
.23 kg na osobu + 7 kg kabinové zavazadlo .
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA a.s., fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Vizum 30 USD . Platí se na místě na letišti v Egyptě
Cena zahŕňa
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK