Golf Residence, Tunisko, Port El Kantaoui, 29.9.2017, Raňajky
Golf Residence
LM
Termín:
29.9.2017 – 6.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:55591893
361 € Konečná cena
600 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity


Kategória hotela: ****
Poloha

V živom centre obľúbeného strediska Port El Kantaoui s malebným jachtovým prístavom (cca 400 m). Nákupné a zábavné možnosti v bezprostrednej blízkosti hotela.

Vybavenie

233 izieb (3 poschodia, výťah), vstupná hala s recepciou, trezory za poplatok, hlavná reštaurácia, snack bar, lobby bar, pizzeria, maurská kaviareň, obchod so suvenírmi, krytý bazén. Vonku v záhrade bazén, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, bar pri bazéne.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC, centrálna klimatizácia (v hlavnej sezóne), telefón, TV / sat., Trezor za poplatok, balkón alebo terasa. DRP: pozri DR, počet izieb obmedzený.
Stravovanie


Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia plnej penzie s nápojmi ( 1/2 l vody a 1 alkoholický alebo nealkoholický nápoj podľa výberu u obeda a večere).

Zábava

Nepravidelné denné aj večerné animačné a zábavné programy. Možnosti zábavy v blízkom centre strediska Port El Kantaoui.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora cca 600 m od hotela. Doprava na pláž bričkou zdarma. Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo. Snack bar na pláži.

Šport
Zadarmo: stolný tenis a športové aktivity v rámci animačných programov. Za poplatok: biliard, vodné športy na pláži, golfové ihrisko cca 500 m.
Deti

Oddelený detský bazén, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Zajímavosti

V blízkosti hotela sa nachádza detský zábavný park Hannibal Park.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Wellnes
Za poplatok: sauna, hammam, jacuzzi a masáže
Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR, DRP): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 detí / 2 dospelí + 1 dieťa dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 29. 9. 16:00
Návrat: 6. 10. 15:10
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK