Empire, Egypt, Hurghada, 2.10.2017, Polpenzia
Empire
LM
Termín:
2.10.2017 – 9.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:57514281
269 € Konečná cena
250 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Označenie usporiadajúcej CK: Triton Empire
Poznámka

Oficiálne trieda: ***

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Dvojposteľová rodinný pokoj (DRF): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 14 rokov
Poloha

Výhodná poloha v bezprostrednej blízkosti starého centra Hurghady (Dahar) - do 1 km, cca 5 km od nového centra (Sakkala) a cca 11 km severne od letiska.

Vybavenie

7podlažní budova, výťahy, recepcia, zmenáreň, bankomat, bary, hlavná reštaurácia, reštaurácia a la carte (talianska), obchodíky, 2 bazény, bar pri bazéne, lehátka, slnečníky a osušky pri bazénoch aj na pláži zadarmo. Klienti môžu využiť tiež bazénov hoteli Triton Empire Beach (cca 200 m od hotela).

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, klimatizácia, TV / sat., Telefón, trezor zdarma, minichladničku a balkón alebo terasa.

DRF: pozri DR, priestrannejšie.

Stravovanie
Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia all inclusive
Zábava

Animačné a zábavné programy (väčšina v hoteli Triton Empire Beach).

Pláž

Menšia piesočná hotelová pláž s pozvoľným vstupom do mora necelých 300 m od hotela (u sesterského hotela Triton Empire Beach). Bar pri pláži (v rámci all inclusive). Lehátka, slnečníky a osušky zdarma.

Šport
Zadarmo: animačné hry, v rámci animácií stolný tenis, šípky a volejbal. Za poplatok: biliard, centrum zdravia (masáže, sauna, para, jacuzzi, fi tnes), potápačské centrum.
Deti

Detský klub a detský bazén v hoteli Triton Empire Beach.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu (obed - ľahký bufet) Dopoludňajšie a popoludňajšie snack Popoludňajšia káva, čaj a zákusok (tiež v Triton Empire Beach) Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje okrem vín (10.00-23.00 hod.) V hoteli, ale aj vo vybraných baroch hoteli Triton Empire Beach
Platobné karty

VISA, MC.

Internet
Zadarmo: WiFi v Peanut Baru. Za poplatok: WiFi v recepcii.
Informácie o lete
Odlet: 2. 10. 18:00
Návrat: 10. 10. 3:40
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK